środa, 21 maja 2014

Spotkanie Mother Power


Jak pisałam na fanpage ubiegłą niedzielę spędziliśmy rodzinnie nad Zalewem w Kryspinowie.
Dzięki Kasi i Żanetce założycielkom Mother Power odbyło się kreatywne spotkanie dla dzieciaków i ich rodziców.


W malowniczo położonej chacie spotkały się całe rodziny z blogującymi mamami na czele :) Wszyscy radośni i uśmiechnięci. Dziewczyny zamówiły specjalnie na ten dzień pogodę i po tygodniu ulewnych deszczy wyszło słoneczko!!!
Na spotkaniu miałam okazję poznać kilka dotąd mi nie znanych marek. Całą naszą rodzinkę zafascynowały zwłaszcza PlayMais. Kuleczki przypominające chrupki kukurydziane z których można tworzyć niesamowite rzeczy.
Niestety nasz aparat został na stole w domu więc za zgodą Cacynki publikuję zdjęcia które zrobił jej mąż.


Spod naszych rączek wyszła papuga która miała być sową ;) i dziewczynka z kwiatkiem. Obie prace znalazły uznanie u przedstawiciela marki. Jednej nagrody zrzekliśmy się na rzecz innych dzieci które wraz z rodzicami stworzyły naprawdę piękne prace. Im więcej uśmiechniętych buzi tym lepiej :)Jak tylko wróciliśmy do domu Paulinka rozpakowała nagrodę i zabawa pochłonęła ją bez reszty.
Kolejnym krokiem było  oficjalne powitanie i prezentacja. Kilka słów o sobie, o tym co robimy na co dzień. A przy okazji upominki.


Na spotkaniu pojawiły się także przedstawicielki marek Hug&Play i Palmer`s.
Pierwsza to koszulki które są alternatywą dla tradycyjnych mat edukacyjnych.Mając malucha na kolanach możemy świetnie się z nim bawić.


Firma Palmer`s to pięknie pachnące kosmetyki dla kobiet w ciąży jak i młodych mam. Każda z uczestniczek dostała jeden produkt do przetestowania w domu. Mam nadzieję na spektakularny efekt :D


Ostatnim już punktem spotkania było ognisko. Usmażyłam się przy nim prawie jak moja kiełbaska bo tak grzało słoneczko ale jedzonko smakowało jak nigdy :)


Dziewczynom należą się ogromne podziękowania. Za organizację tak dużego spotkania i znalezienie tylu wspaniałych sponsorów. Do domu wracałyśmy naprawdę obładowane :) Całą rodzinką oglądaliśmy prezenty. Kasia, Żaneta sprawiłyście nam mnóstwo radości :)

1 komentarz:

  1. rany ale zazdroszczę takiego spotkania:-)
    widać że było warto i dziewczyny włożyły w organizację dużo pracy podziwiam
    stronka Mother Power się nie otwiera

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za czas poświęcony na umieszczenie komentarza :)